129,00 zł
notifications Powiadom mnie

Puzzle 1000 elementów Łempicka "Saint-Moritz"

Zapraszamy do odbycia artystycznej podróży do świata Tamary Łempickiej! Prezentowane puzzle to nie tylko układanka i fantastyczna zabawa, ale także reprodukcja fascynującego dzieła sztuki, przedstawiającego obraz pt. „Saint-Moritz" autorstwa jednej z najważniejszych przedstawicielek estetyki art déco.

Tamara Łempicka – odkryj dzięki puzzlom piękno i magię „Saint-Moritz"

Puzzle z obrazem Łempickiej przywołują elegancję międzywojennych elit i niezwykłość alpejskich krajobrazów. St. Moritz to urokliwy kurort w Szwajcarii, który przez dziesięciolecia przyciągał znaczące postaci europejskiej śmietanki towarzyskiej. Tamara Łempicka, artystka fascynująca się kobiecym pięknem, zdecydowała się uwiecznić tę zimową scenerię. Bohaterką uchwyconej sceny uczyniła prawdopodobnie swoją bliską przyjaciółkę, Irę Perrot, towarzyszkę w licznych podróżach Łempickiej. Puzzle znakomicie ukazują kontrast między czerwienią ust a śnieżnym krajobrazem, oddając dekadencką atmosferę tamtych czasów.

Puzzle „Saint-Moritz" Łempickiej przybliżają jedną z prac, która przyczyniła się do uznania malarki za jedną z najbardziej poszukiwanych artystek w kręgach międzynarodowego modernizmu. Jej obrazy po dziś dzień osiągają zawrotne kwoty na aukcjach dzieł sztuki.

Puzzle „Saint-Moritz" Łempickiej – sztuka i pasjonująca rozrywka

Puzzle Łempicka „Saint-Moritz" dostarczą wielu godzin pasjonującej rozrywki. Każdy element został precyzyjnie wykonany, aby można je było idealnie dopasować i bez żadnych przeszkód cieszyć się ich układaniem. Puzzle wykazują znaczną odporność na zginanie i eliminują odbijanie światła. Dodatkowo, pudełko magnetyczne gwarantuje bezpieczne przechowywanie i łatwe przenoszenie, nawet w trakcie nieukończonej pracy.

To świetny wybór dla wszystkich wielbicieli stylu art déco, malarstwa Łempickiej oraz układania puzzli.

Puzzle 1000 elementów w pudełku magnetycznym

Wymiary po ułożeniu 470 x 680 mm