Mamy przyjemność zaprezentować kolekcję wyjątkowych plakatów ukazujących dzieła Tamary Łempickiej. Artystka, określana dumnym mianem królowej art déco, nieustannie wzbudza podziw niezwykłym stylem i unikalnym podejściem do portretu, bazującym na arcymistrzostwie wykończeń renesansowych mistrzów i zarazem nowatorskich osiągnięciach kompozycyjnych kubizmu. Jej barwny życiorys oraz legenda, którą w przemyślany sposób budowała wokół siebie już za życia, a przede wszystkim oryginalność twórczości malarskiej sprawiają, że Tamara uznawana jest współcześnie za ikonę swoich czasów oraz uosobienie kobiety wyzwolonej. Dzięki temu każdy plakat z malarstwem Tamary Łempickiej odzwierciedla nie tylko estetę lat 20. i 30. XX wieku, ale także ducha aktualnej nowoczesności.

29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł
29,00 zł

Plakat Tamary Łempickiej - poczuj ducha art déco, wolności i niezależności!

Nasza kolekcja plakatów z obrazami Łempickiej to staranny wybór doskonale rozpoznawalnych prac. Od słynnego „Autoportretu w zielonym Bugatti” po wyrafinowane portrety, każda reprodukcja emanuje charakterystycznym stylem malarki - geometrycznymi formami, kontrastowymi kolorami i niezwykłą precyzją pociągnięć pędzlem.


W naszej księgarni online oferujemy plakaty w wysokiej jakości druku, które oddają oryginalne dzieła w najlepszy możliwy sposób. Silnie wysycona kolorystyka i wyraźne kontrasty nadają plakatom głębi oraz intensywności, a ich doskonałe wykonanie sprawia, że będą wspaniałymi, kolekcjonerskimi zdobyczami dla wielbicieli sztuki. Wybitny talent Tamary Łempickiej emanujący z plakatu wzbogaci każde wnętrze o unikatową ekspresywność. Niezależnie od tego, czy szuka się ozdoby do swojego domu, biura czy idealnego prezentu dla miłośnika sztuki, plakaty Tamary Łempickiej z pewnością spełnią oczekiwania.


Zapraszamy do księgarni Muzeum Narodowego w Krakowie, aby odkryć tę niepowtarzalną kolekcję i zanurzyć się w świecie artystycznej ekspresji Tamary Łempickiej, wybierając ulubiony plakat.