Niezwykłe wrażenia z wizyty w Muzeum Narodowym w Krakowie można zachować w wyjątkowy sposób, kupując obrazy na ścianę w postaci reprodukcji wykonanych w systemie Digigraphie® Collection by EPSON. To najnowocześniejsza technologia cyfrowego przetwarzania obrazu, która stosowana jest przez najważniejsze światowe muzea, w tym słynny Luwr w Paryżu.

Nasza księgarnia ma przyjemność oferować reprodukcje arcydzieł ze zbioru Muzeum Narodowego w Krakowie. Kolekcjonerzy i wielbiciele sztuki mogą stać się od teraz posiadaczami unikatowych egzemplarzy ukazujących Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem, Damę z Łasiczką, Mękę Chrystusa. Są one drukowane w ograniczonym oraz numerowanym nakładzie.

Obrazy na ścianę – reprodukcje zachowujące jakość kolorystyczną na ponad 100 lat

Nasze reprodukcje powstają dzięki zaawansowanej technologii Epson SureColor SC-P9000 Spectro. Jest to drukarka reprezentująca najwyższy poziom jakości dostępny na rynku. Jest wyposażona w automatyczne urządzenie pomiarowe do precyzyjnej kontroli koloru, gwarantujące, iż barwy na reprodukcjach stanowią wierne odwzorowanie oryginałów.

Dzięki wykorzystaniu w procesie druku oprogramowania Mirage Digigraphie powstają obrazy na ścianę, które przetrwają próbę czasu. Reprodukcje prezentowane w niniejszej kategorii zachowają niezmienioną kolorystykę przez ponad 100 lat! Mogą być niezwykłym prezentem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Twój wkład w promocję i zachowanie dziedzictwa kulturowego

Dokonując zamówienia w naszej księgarni, wspierasz Muzeum Narodowe w Krakowie. Obrazy na ścianę i reprodukcje to nie tylko wspaniała pamiątka, to również wkład w promocję i zachowanie dziedzictwa kulturowego.

Dołącz do grona miłośników sztuki, cieszących się jakością i niepowtarzalnością produktów wykonanych z zastosowaniem Digigraphie® Collection by EPSON!